MESLEK KOMTELER

ABDULLAH YT 1.MESLEK KOMTE( TARIM VE HAYVANCILIK)
AHMET TARÇIN 1.MESLEK KOMTE( TARIM VE HAYVANCILIK)
ALAATTN ÇETN 1.MESLEK KOMTE( TARIM VE HAYVANCILIK)
ATA YT 1.MESLEK KOMTE( TARIM VE HAYVANCILIK)
A.RAHMAN ÖNER 1.MESLEK KOMTE( TARIM VE HAYVANCILIK)
M.ATA KASAP 1.MESLEK KOMTE( TARIM VE HAYVANCILIK)
TACETTN AYKURT 1.MESLEK KOMTE( TARIM VE HAYVANCILIK)
   
METN TMURAAOLU 2.MESLEK KOMTE(GIDA)
M.GALP YILMAZ 2.MESLEK KOMTE(GIDA)
ABDURRAHMAN ÇELK 2.MESLEK KOMTE(GIDA)
EMRAH LHAN 2.MESLEK KOMTE(GIDA)
SEDAT KARAOZAN 2.MESLEK KOMTE(GIDA)
YAAR BUDAK 2.MESLEK KOMTE(GIDA)
YASN KARAKOÇ 2.MESLEK KOMTE(GIDA)
   
ABDULVAHAP SIRDA 3.MESLEK KOMTE(MADEN-PET-MAL)
ÜKRÜ CEVHEROLU 3.MESLEK KOMTE(MADEN-PET-MAL)
CEMAL SARIBOA 3.MESLEK KOMTE(MADEN-PET-MAL)
MURAT ASLAN 3.MESLEK KOMTE(MADEN-PET-MAL)
YUSUF KAYA 3.MESLEK KOMTE(MADEN-PET-MAL)
ÖZLEM DEMRKAYA ÇETN 3.MESLEK KOMTE(MADEN-PET-MAL)
MUCAHT ABDULKADR DNÇER 3.MESLEK KOMTE(MADEN-PET-MAL)
   
SEYFETTN ÖZMEN 4.MESLEK KOMTE(N. MALZEMELER)
BER DÜNDAR 4.MESLEK KOMTE(N. MALZEMELER)
ERDAL ÇAKABEY 4.MESLEK KOMTE(N. MALZEMELER)
METN GÖKÇEN 4.MESLEK KOMTE(N. MALZEMELER)
ABDULVAHAP IRMAK 4.MESLEK KOMTE(N. MALZEMELER)
ÜKRÜ KARABOA 4.MESLEK KOMTE(N. MALZEMELER)
A.YAAR GÜNDODU 4.MESLEK KOMTE(N. MALZEMELER)
   
HÜSEYN YAN 5.MESLEK KOMTE(OTOMOTV)
ZYA KILIÇ 5.MESLEK KOMTE(OTOMOTV)
MAHMUT DÜNDAR 5.MESLEK KOMTE(OTOMOTV)
M.ERF TAN 5.MESLEK KOMTE(OTOMOTV)
M.AL ÇELEBOLU 5.MESLEK KOMTE(OTOMOTV)
ABDURRAHMAN ACAR 5.MESLEK KOMTE(OTOMOTV)
M.EREF BEER 5.MESLEK KOMTE(OTOMOTV)
   
M.SALH KAHRAMAN 6.MESLEK KOMTE(DAY. TÜKETM MAL.)
SEZAR ASLAN 6.MESLEK KOMTE(DAY. TÜKETM MAL.)
SELAHATTN ÖTER 6.MESLEK KOMTE(DAY. TÜKETM MAL.)
.HALL RAMAZANOLU 6.MESLEK KOMTE(DAY. TÜKETM MAL.)
SADUN KORKUT 6.MESLEK KOMTE(DAY. TÜKETM MAL.)
EYHMUS ALKAN 6.MESLEK KOMTE(DAY. TÜKETM MAL.)
ÜMT AHN 6.MESLEK KOMTE(DAY. TÜKETM MAL.)
   
M.TAHR AYDOAN 7.MESLEK KOMTE(ULATIRMA)
EYHMUS AKAN 7.MESLEK KOMTE(ULATIRMA)
BEKR ULU 7.MESLEK KOMTE(ULATIRMA)
MEHMET MUHTTNOLU 7.MESLEK KOMTE(ULATIRMA)
CESUR KILINÇ 7.MESLEK KOMTE(ULATIRMA)
SEYTHAN ANN 7.MESLEK KOMTE(ULATIRMA)
BRAHM KASSAP 7.MESLEK KOMTE(ULATIRMA)
   
DOAN DURGAN 8.MESLEK KOMTE(HZMETLER)
M.ZYA DEMRKAYA 8.MESLEK KOMTE(HZMETLER)
RONA AYDIN 8.MESLEK KOMTE(HZMETLER)
ZEYNEP YILMAZ 8.MESLEK KOMTE(HZMETLER)
SEDATÇELK 8.MESLEK KOMTE(HZMETLER)

BEDR EMEN                                                   8.MESLEK KOMTE(HZMETLER)

YUSUF ÇEÇEN                                                8.MESLEK KOMTE(HZMETLER)

Tarih : 14.12.2015
/ 7003 kisi grntledi.